Pages

Monday, July 23, 2012

slot art festival 2012


Wróciłam. Mam za sobą dwa tygodnie pięknych chwil, nastrojowych koncertów i życiowych rozmów. Nie wiem od czego zacząć, więc zacznę od początku.
Wtorek 10. lipca rozpoczął serię niezapomnianych przeżyć, wyjechałam na Slot Art Festival. Dowiedziałam się o nim rok temu od koleżanki, która była nim zachwycona, wtedy już zdecydowałam, że nie może mnie tam zabraknąć. Festiwal charakteryzuje się dużym rozrzutem wydarzeń, od koncertów rockowych, przez poranne uwielbienia, po warsztaty z żonglowania. Dzieje się tam tyle, że ciężko nadążyć, mi nie udało się zrealizować chyba połowy planów, jakie miałam. Część wydarzeń zaplanowałam, ale na wiele trafiłam szczęśliwym przypadkiem. Jednym z takich przypadków był koncert Riffertone. Zespół składa się z dwóch niebrzydkich facetów o głębokich, dotykających serca głosach i gitary akustycznej. Klimaty Jasona Mraza i Johna Mayera, debiutowy album mają wydać w styczniu, koniecznie ich posłuchajcie!Następnym odkryciem był kameralny koncert zespołu Frühstück w wersji unplugged. Do wysłuchania ich muzyki zachęcił mnie ich wokalista i zarazem pastor wspólnoty The Rock, Martijn Krale, który na kilka godzin przed koncertem trafił na "gorący fotel" I Am Second w jednej ze slotowych kawiarenek i tam opowiadał o życiu i relacji z Bogiem. Jego wypowiedź była tak mądra i inspirująca, że koniecznie chciałam usłyszeć więcej. Takim sposobem w środku nocy trafiłam na koncert, który do reszty mnie poruszył i zapadł w pamięć.

Tych zaskoczeń było więcej, wklejam parę zdjęć i linków, żebyście wiedzieli o czym mówię.


tekst tej piosenki położył mnie na łopatki


 Chłopcy Kontra Basia
niesamowity, genialny koncert

 Litza na "gorącym fotelu" I Am Second

Riffertone

 SEA + AIR


 Massive Scar Era très.b

3 comments:

 1. Looks like such an amazing time! I don't remember the last time I listened to live music, but this makes me want to get one in before summer ends!

  xo-Julie
  Peace. Love. LOL!

  Haute Khuuture Blog

  ReplyDelete
 2. Super te tablice "ZANIM UMRĘ..." ! :))

  ReplyDelete